Міліція пригрозила журналістам розправами через провокації

МВС заявило, що деякі ЗМІ викривлено трактують дії міліції щодо забезпечення громадського порядку під час масових заходів та оприлюднюють неправдиву інформацію.

МВС вирішує питання щодо притягнення осіб, які свідомо фальсифікують відомчі документи МВС, до відповідальності.

У прес-службі стверджують, що "деякі інтернет-видання викривлено трактують" дії міліції щодо забезпечення громадського порядку під час масових заходів, оприлюднюють "неправдиву інформацію".

"Відбувається перекручування фактів, а до тексту відомчих документів, який цитується, додаються власні судження. Дії міліції по організації охорони громадського порядку в залежності від запланованих масових заходів намагаються подати як щось неординарне, чим створюється штучний ажіотаж навколо запланованих правоохоронцями дій", - заявили у міліції.

У МВС підкреслили, що "аби унеможливити надалі подібні провокації з використанням ЗМІ щодо зумисного донесення до громадян неправдивої інформації, МВС змушене вживати адекватних та законних заходів реагування".

"Наразі МВС вирішує питання щодо захисту в судовому порядку ділової репутації правоохоронного відомства", - сказано у повідомленні.

"Важливо у правовому полі довести викривлення фактів з боку окремих громадян, які називають себе правозахисниками та вводять в оману громадян, навмисно фальсифікуючи документи МВС щодо заходів міліції з дотримання правопорядку. Такі дії МВС вважає неприпустимими", - додали у прес-службі.

У МВС ще раз закликали всіх громадян "толерантно ставитися один до одного, шанувати закон, дотримуватися його вимог".

"Реалізовуючи свої права, в тому числі й на мирні зібрання, не забувайте про неприпустимість порушення прав інших громадян, не вчиняйте дій, відповідальність за які передбачена адміністративним та кримінальним законодавством", - сказали в МВС.

Як відомо, виступаючи в парламенті в п'ятницю, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов заявив, що опозиція готує кровопролиття під час цих акцій.

Читайте також:

"Репортери без кордонів " обурені порушенням прав журналістів в Україні

Регіонал напав на журналіста в Раді

Київським чиновникам заборонили спілкуватися з журналістами

Рада нарешті ухвалила закон про доступ до інформації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: