Міліція штурмом взяла офіс депутата від БЮТ

За інформацією БЮТ, правоохоронці були одягнені в бронежилети, при собі мали автомати, вибили двері в приймальню, побили охоронця, і повідомили, що є представниками податкової міліції.

Парламентська фракція Блоку Юлії Тимошенко заявляє про незаконне проникнення співробітників податкової міліції в громадську приймальню депутата від БЮТ Костянтина Бондарєва.

Як повідомила прес-служба БЮТ, 9 червня о 12:15 на громадську приймальню народного депутата від БЮТ Костянтина Бондарєва, за адресою місто Київ, вул. Героїв Севастополя, 48 вчинили напад представники правоохоронних органів.

За інформацією БЮТ, невідомі були одягнені в бронежилети, при собі мали автомати, вибили двері в приймальню, побили охоронця, при проникненні в приміщення не показали ніяких документів, не пояснили причин проникнення, але повідомили, що є представниками податкової міліції.

БЮТ повідомляє, що співробітники правоохоронних органів продовжують перебувати в приміщенні й утримують Бондарєва в його громадській приймальні під прицілами автоматів, не висуваючи обвинувачень і не пояснюючи причин своєї присутності.

Нагадаємо, у квітні кримська організація БЮТ заявляла про проведення обшуку співробітниками податкової міліції у своєму офісі в Сімферополі. У політичній силі обшук назвали "звичайним наїздом", замовлений податковій міліції політичними опонентами.

Читайте також:

У Києві міліція затримала та допитує керівника донецької медіа-профспілки

Міліція з автоматами влаштувала обшук у кримському штабі БЮТ

Регіонали Піскун з Калашниковим розгромили офіс партії Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: