Міліція та СБУ намагаються приховати факт корупції, оприлюднений у програмі "Гроші"

Для цього вони влаштували масштабну облаву на нелегальні пункти обміну валют.

Податкова міліція та СБУ намагаються замовчати факти корупції, оприлюднені у сюжеті програми "Гроші"

Сюжет програми "Гроші" про нелегальні пункти обміну валют, що з'явився в ефірі телеканалу 1+1 у випуску в понеділок, 28 березня, вочевидь, підштовхнув податкову міліцію та СБУ до термінової демонстрації результатів своєї роботи. Такі дії можуть сприйматися як спроба замовчати факти корупції, оприлюднені у сюжеті проекту журналістських розслідувань "Гроші".

Так, відповідний прес-реліз був розісланий прес-службою Державної фіскальної служби України наступного ж дня після виходу сюжету "Грошей" - 29 березня.

В повідомленні ДФС сказано про неймовірну результативність - 31 обшук, проведений слідчими ДФС спільно з працівниками СБУ та вилучені понад 3 мільйони гривень готівки. Такі дані, оприлюднені саме після викривального сюжету програми "Гроші" приголомшують.

Нагадаємо, що автори сюжету самостійно організували пункт обміну валют та дізнались, як правоохоронні органи не лише закривають очі на нелегальну діяльність, а я покривають її, називаючи конкретні щомісячні суми за своє мовчання.

Більше того, журналістам вдалося дізнатися конкретні прізвища фігурантів корупційних схем – співробітників Головного управління національної поліції у місті Києві, які вимагають хабарі та "кришують" пункти обміну валют, і навіть зафіксувати це на відео.

Редакція програми "Грошей" радіє з того, що репортажі програми здатні викликати негайну реакцію правоохоронних органів, та обіцяє і надалі тримати руку на пульсі зловмисників.

Як поліцейські заробляють на кришуванні пунктів обміну валют

"Гроші" викрили впливових кришувальників нелегальних обмінних пунктів. Капітан поліції - насправді мільйонер. Основний бізнес - кришування пунктів обміну валют. Умови для бізнесу створені Нацбанком. По-перше, це валютні обмеження, типу 130 доларів в руки і тільки з паспортом. По-друге - наявність 1,5 % пенсійного збору при купівлі валюти. По-третє - відсутність будь-яких перевірок валютних обмінників після реформи Нацбанку. Завдяки цьому поліцейським вдається заробляти майже 4 мільйона доларів на місяць. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: