Міліція виправдала "свободівців": Сталіна підірвали не вони

1 січня міліція звільнила "свободовців" які за попередніми даними були затримані за знищення пам'ятника Сталіна у Запоріжжі.

Затриманих у справі про знищення пам'ятника Сталіна у Запоріжжі "свободівців" звільнено. Про це повідомив адвокат затриманих Сергій Гайдук.

Зокрема, у суботу, 1 січня, із Жовтневого райвідділу міліції були звільнені голова Запорізького відділення ВО "Свобода" Віталій Подлобніков, заступник голови Запорізького відділення ВО "Свобода" з молодіжних питань Юрій Гудименко і глава молодіжної організації "Небо" Ігор Артюшенко.

"На даний момент невідомий правовий статус Подлобнікова і Гудименка. Хто вони — свідки, підозрювані чи хтось іще? Подлобнікова для надання свідчень вже не будуть викликати. Гудименко і кілька інших активістів ВО "Свобода" у неділю підуть давати свідчення", — зазначив Гайдук.

При цьому він підкреслив, що сумнівається у правочинності затримання Гудименка о першій ночі 1 січня: "Не може бути затримання без конкретної справи. У той час як заяву за фактом підриву пам'ятника було подано о п'ятій годині ранку головою запорізького обкому КПУ Олексієм Бабуріним".

Артюшенко повідомив, що основною версією правоохоронців, у зв'язку з якою їх допитували, у даний момент є причетність до вибуху пам'ятника громадської організації "Тризуб". Дану версію відпрацювання причетності "Тризуба" підтвердив і Гудименко у своєму блозі, зазначивши, що їх особливо активно розпитували про зв'язки з керівництвом та активістами цієї організації.

Нагадаємо, що пам'ятник Сталіну в Запоріжжі був знищений увечері в п'ятницю, 31 грудня.

У суботу, 1 січня, за підозрою у вибуху були затримані двоє "свободівців". Пізніше представники цієї партії заявили, що не причетні до вибуху пам'ятника, оскільки не готові йти "на крайні заходи".

Нагадаємо, що 28 грудня пам'ятнику Сталіну відпиляли голову і відповідальність за цю акцію взяла на себе організація "Тризуб". Відповідальність за повну ліквідацію пам'ятника поки ніхто на себе не взяв. "Тризуб" заявив про свою непричетність до цієї акції.

Читайте також:

Запорізькому пам’ятникові Сталіну відрізали голову

В Росії відмовилися розвінчувати культ Сталіна

Пам’ятник Сталіну у Запоріжжі підірвали у Новорічну ніч

Симоненко вимагає покарати Бандеру за знищений пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: