Міліція взяла під охорону побиту Ландиком дівчину та її родичів

Адвокат дівчини спростував слова Романа Ландика, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

Спецпідрозділ "Грифон" взяв під охорону Марію Коршунову, яку в луганському ресторані "Баккара" побив депутат Роман Ландик. Як відомо, днями дівчину виписали з лікарні, куди вона потрапила після побиття.

Адвокат дівчини розповів, що під захист спецпідрозділу попросилися і деякі її родичі.

"Хто саме написав заяву, не можу вам сказати, але вони теж - особи, які охороняються. Марія буде під охороною до суду. Зараз вона продовжує лікування вдома", - розповів газеті "Сегодня" адвокат потерпілої.

Адвокат спростував слова Романа Ландика, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

"Марія перебувала у шоковому стані і свої перші претензії була готова відкликати на наступний день після інциденту. Але, за нашою з нею домовленістю, вона не могла цього зробити без адвоката. Офіційно відмови не оформляла. Поки вона лікується, ми не будемо вживати конкретних кроків. Суть претензій оформимо пізніше", - пообіцяв захисник.

Нагадаємо, депутат Луганської міської ради Роман Лaндик під час відпочинку в ресторані побив дівчину. Подія зафіксована на відео, ролик опубліковано в Інтернеті.

Як відомо 9 липня Лaндик був оголошений в розшук, а 10 липня - затриманий в Краснодарі Російської Федерації. Ландика виключили з Партії регіонів, а також з фракції ПР у Луганській міськраді.

На часі Роман Ландик залишається в Росії, а його екстрадиція в Україну може зайняти мінімум 40 днів, повідомили в Генпрокуратурі України.

Читайте також:

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Побиту Романом Ландиком дівчину цілодобово охороняють у лікарні

Екстрадиція Ландика в Україну може розтягнутися на півроку

Оприлюднено деталі втечі Романа Ландика до Росії

ВідеоПроти Романа Ландика порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: