Міліція взяла під охорону побиту Ландиком дівчину та її родичів

Адвокат дівчини спростував слова Романа Ландика, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

Спецпідрозділ "Грифон" взяв під охорону Марію Коршунову, яку в луганському ресторані "Баккара" побив депутат Роман Ландик. Як відомо, днями дівчину виписали з лікарні, куди вона потрапила після побиття.

Адвокат дівчини розповів, що під захист спецпідрозділу попросилися і деякі її родичі.

"Хто саме написав заяву, не можу вам сказати, але вони теж - особи, які охороняються. Марія буде під охороною до суду. Зараз вона продовжує лікування вдома", - розповів газеті "Сегодня" адвокат потерпілої.

Адвокат спростував слова Романа Ландика, який раніше заявляв, що конфлікт з Марією вирішено полюбовно.

"Марія перебувала у шоковому стані і свої перші претензії була готова відкликати на наступний день після інциденту. Але, за нашою з нею домовленістю, вона не могла цього зробити без адвоката. Офіційно відмови не оформляла. Поки вона лікується, ми не будемо вживати конкретних кроків. Суть претензій оформимо пізніше", - пообіцяв захисник.

Нагадаємо, депутат Луганської міської ради Роман Лaндик під час відпочинку в ресторані побив дівчину. Подія зафіксована на відео, ролик опубліковано в Інтернеті.

Як відомо 9 липня Лaндик був оголошений в розшук, а 10 липня - затриманий в Краснодарі Російської Федерації. Ландика виключили з Партії регіонів, а також з фракції ПР у Луганській міськраді.

На часі Роман Ландик залишається в Росії, а його екстрадиція в Україну може зайняти мінімум 40 днів, повідомили в Генпрокуратурі України.

Читайте також:

Телеканал Романа Ландика показав сюжет про його заслуги перед земляками

Побиту Романом Ландиком дівчину цілодобово охороняють у лікарні

Екстрадиція Ландика в Україну може розтягнутися на півроку

Оприлюднено деталі втечі Романа Ландика до Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: