Міліція зацікавилась закликом Аделаджі до прихожан брати владу

Повідомлення про вказану подію було зареєстровано у журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини Дарницького райуправління ГУМВС України у місті Києві.

 Міністерство внутрішніх справ вбачає ознаки злочину у політичній діяльності в Україні пастора релігійної громади Сандея Аделаджі. У МВС перевіряють інформацію про заклик Аделаджі до прихожан брати до рук владу. Про це повідомили у прес-службі заступника голови Верховної ради України Миколи Томенка.

Нагадаємо, Аделаджа, який є фігурантом кількох кримінальних справ, під час служби "Посольства Божого" 5 грудня 2010 року на відкритій сцені публічно закликав своїх прихожан "брати владу", йти у депутати усіх рівнів і доручив одному зі своїх "пасторів" створити команду для навчання майбутніх кандидатів у депутати.

Як повідомляється, Томенко отримав відповідь від МВС на своє звернення щодо законності політичної діяльності Аделаджі.

У відповіді МВС повідомляється, що 17 грудня повідомлення про вказану подію було зареєстровано у журналі реєстрації заяв та повідомлень про злочини Дарницького райуправління ГУМВС України у місті Києві.

У міліції повідомили, що у зв`язку з тим, що в діях Аделаджі вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 3 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України, Дарницьким райуправлінням міліції на підставі ст. 97 (обов`язковість прийняття заяв і повідомлень про злочини і порядок їхнього розгляду) та ст. 112 (підслідність) КПК України матеріали надіслано до Лівобережного міжміського районного відділу Управління СБУ в місті Києві для перевірки та прийняття рішення згідно з вимогами законодавства.

Нагадаємо, адепти "Посольства Божого" готують масштабні акції на захист свого лідера, якому загрожує арешт.

Читайте також:

Прихильники пастора Аделаджі готують новий Майдан за півмільярда доларів

Аделаджа закликав своїх парафіян брати владу в країні

СБУ почала перевірку "Клуба тисячі мільйонерів" Аделаджі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: