Міліція закупила нових авто на 72 мільйони

МВС з початку року витратила на закупівлю автомобілів 72 млг грн, що на 18 млн більше, ніж минулого року. Найдорожче придбання - більше 10 новеньких Toyota Camry.

Цього року МВС витратило на придбання автомобілів на 18 млн грн більше, ніж минулого року.

З 1 січня 2010 року по 10 жовтня 2010-го міліція закупила кілька сотень легкових і вантажопасажирських машин на загальну суму в 72 млн. грн. За аналогічний період минулого року органи внутрішніх справ поповнили свій автопарк на суму 54 млн. грн.

Більше всього в цьому році було куплено автомобілів ВАЗ-2107 - 489 шт. Найдорожчими покупками для потреб МВС стали понад десяток нових автомобілів Toyota Camry (по 320 тис. грн. та по 440 тис. грн.). До речі, міліція планує купити в цьому році 24 Toyota Camry. Це відповідає числу головних управлінь МВС в областях, що може вказувати на те, кому призначаються транспортні засоби.

Щоправда, на даний момент нинішньому міліцейському керівництву не вдалося перевершити підлеглих екс-глави МВС Юрія Луценка, при якому минулого року була зроблена одна з найдорожчих автопокупок міліції за останні роки - Toyota Prado вартістю близько 650 тис. грн. Нагадаємо, цей автомобіль через тендер придбало автогосподарство Миколаївського УМВС.

У цьому році масштабно закуповувала міліція і автобуси. МВС витратило з початку року понад 20 млн. грн. на придбання майже 100 автобусів і мікроавтобусів. Колишній заступник міністра МВС, а нині народний депутат Геннадій Москаль у збільшенні закупівель автотехніки для МВС бачить лише позитив.

"Міліція повинна бути мобільною, техніка застаріває і вимагає постійного оновлення. А ось сама процедура закупівлі цієї техніки повинна бути прозорою і законною, з чим зараз є великі проблеми", - сказав він.

При цьому і раніше, і зараз Міністерство внутрішніх справ не виявляло ощадливості при закупівлях автомобілів. Щоб це зрозуміти, достатньо просто порівняти між собою результати тендерних закупівель МВС в Полтавській області та Центрального апарату МВС, так, на всій партії в 478 автомобілів центральний апарат переплатив мінімум 1,5 млн. грн.

Зі зміною влади в міліції помінялися і постачальники автомобілів для неї. У 2010 році одним з найбільш частих переможців тендерів МВС стає харківська компанія ІП ТД "Автоцентр Харків". За дев'ять місяців вона шість разів вигравала в тендерах, отримавши сумарний замовлення від МВС на 14,2 млн. грн.

Раніше колишній заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль звинуватив чинного главу МВС Анатолія Могильова в отриманні хабаря у вигляді шикарного автомобіля представницького класу Cadillac Escalade 2010 випуску.

Москаль стверджував, що керівництво МВС скидалося грошима для того, щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За ці кошти і був куплений автомобіль для міністра.

Прес-служба МВС у відповідь заявила, що автомобіль підрозділам міліції Київської області на безкоштовній основі подарував невідомий благодійник.

Читайте також:

У Європі за подарований Cadillac на Могильова завели б справу

Міліція закупила престижні іномарки за ціною, заниженою у сім разів

Правоохоронні органи розтратили 660 млн грн на дорогі авто й ремонти

Москаль: Могильов літав на море літаками внутрішніх військ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: