Міліція заперечила свою провину в загибелі київського студента

Начальник головного управління МВС України в Києві наполягає: студент Ігор Індило упав сам, ніхто його не бив і не штовхав.

студент Ігор Індило
Ігор Індило
Начальник головного управління МВС України в Києві Олексій Крикун представив народним депутатам у Верховній раді доповідь, де виклав хронологію події в Шевченківському відділенні міліції, де загинув студент Ігор Індило.

Згідно з версією правоохоронних органів, в діях співробітників міліції порушень не було.
У своїй доповіді Крикун повідомив, що 17 травня близько 20:30 до дільничного інспектора, який проживає в гуртожитку педагогічного навчального закладу ім. Макаренко звернувся черговий-вахтер, який повідомив про те, що студенти грубо порушують громадський порядок і не реагують на зауваження.

За словами Крикуна, студент Індило перебував у стані алкогольного сп'яніння і на зауваження дільничного відреагував агресивно.

"Після десятихвилинної суперечки з дільничним було прийнято рішення доставити його до районного управління, скласти відповідний протокол і ухвалити рішення відповідно до законодавства", - сказав Крикун.
Начальник київського главку міліції також повідомив, що разом з дільничним у районне відділення вирушив також товариш Інділо. Крикун зазначив, що в районному відділенні в кімнаті для затриманих при складанні протоколу студент Інділо продовжував вести себе агресивно і не реагував на зауваження.

Крикун зазначив, що при складанні протоколу був присутній також і його товариш.
"Через деякий час, враховуючи те, що він був у нетверезому вигляді, цей студент упав на підлогу. Ще раз повторюю: сам упав на підлогу", - сказав Крикун.

При цьому, за словами начальника київського главку, в кімнаті для затриманих, крім дільничного, затриманого і його товариша, нікого не було.

Після цього дільничний і черговий викликали медиків, які прибули о 21:05. Медики надали першу допомогу затриманому, але забрати його до лікарні відмовилися.

"На вимогу співробітників міліції, що студента потрібно забрати, з урахуванням того, що він п'яний, в лікарню, щоб зробити певні процедури, бригада швидкої допомоги відповіла відмовою", - сказав Крикун, додавши, що студент при наданні йому медичної допомоги погрожував співробітникам швидкої і ображав їх.

Після того як медики поїхали близько 22:00, студент був переведений до кімнати для затриманих, де разом з ним знаходилися ще двоє затриманих. При цьому черговий міг бачити всіх трьох. Близько 04:00 ранку Інділо приліг на лаву відпочити. Потім близько 4:40 дільничний почув шум, і побачив, що студент упав з лави. При цьому двоє інших затриманих знаходилися на відстані декількох метрів від нього. Черговий викликав медиків, приїхала бригада швидкої, але врятувати студента не вдалося ", - сказав Крикун.

Глава столичного МВС України в Києві запевнив, що зацікавлений в об'єктивному розслідуванні справи про загибель 19-річного студента в Шевченківському РВВС.

Крикун зазначив, що в даному інциденті не виступає на захист представників міліції, оскільки працює на своїй посаді вже два місяці. Крикун також зазначив, що за цей термін звільнив ряд людей за певні порушення.

"Я сам хочу, щоб розслідування було об'єктивним. Це не та ситуація, де можна говорити неправду, тому що загинула людина ... Я буду робити все, щоб розслідування було об'єктивним", - сказав глава київської міліції. Крикун підкреслив, що якщо слідство доведе вину працівників міліції, то він не буде захищати їх.

У той же час, Крикун заявив, що порушень у діях міліції не встановлено.
Глава МВС також нагадав, що як службове розслідування, так і розслідування Генеральної прокуратури у цій справі триває.

Нагадаємо, доповідь про хід розслідування причин смерті студента в приміщенні Шевченківського районного управління міліції Києва Рада планувала заслухати на засіданні 4 червня. При цьому спікер допустив, що у разі готовності МВС надати інформацію раніше, то вона може бути заслухана і до п'ятниці.

1 червня, уповноважена Верховної ради з прав людини Ніна Карпачова заявила, що виступає за відставку керівництва Шевченківського районного відділення міліції в Києві за систематичні порушення прав людини в цьому відділенні.

Нагадаємо, що в Шевченківському райвідділі Києва загинув студент. Спочатку міліція відмовлялася коментувати смерть хлопця. Проте трохи пізніше в міліції заявили, що студент загинув через те, що впав, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння.

Читайте також:

У Раді заслухають доповідь МВС про смерть студента в райвідділку міліції

Студенти вимагають відставки глави МВС

Смерть студента в райвідділку міліції вилилася у Всеукраїнську акцію протесту

Керівництво відділку міліції, в якому помер студент, відсторонили

ВідеоПро смерть студента в міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: