Міліція затримала макіївського парубка за голі фото в Інтернеті

Міліція затримала студента, який виставив в Інтернет свої голі фото. За висновком експертизи, вони мали ознаки порнографії і були підставою для притягнення до відповідальності їх автора.

У Донецькій області притягнуто до відповідальності жителя Макіївки, який розповсюдив в інтернеті фотографії з голими частинами свого тіла.

Наголошується, що вказані фотографії, за висновком експертизи, мали ознаки порнографії і були підставою для притягнення до відповідальності їх автора.

Провівши розслідування, оперативники вийшли на слід розповсюджувача порнографічних зображень і недавно затримали підозрюваного – ним виявився 20-річний студент.

За словами затриманого, такими діями він хотів самостверджуватися в своїх поглядах на сексуальне виховання молодого покоління, а також шукав дівчат, здатних на нетривалі інтимні стосунки.

Як повідомили правоохоронці, ці аморальні діяння студента підпадають під ознаки статті 301 Кримінального кодексу України - "ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів".

Наразі вилучено обладнання і фотоносії, які використовувалися для розміщення незаконної інформації в Інтернеті.

Також хлопець уже визнав шкоду своїх діянь і готовий за них відповідати.

Читайте також:

На студента з Донеччини завели справу за непристойну аватару

Міліція зайнялась пошуком порно в телефонах у школярів

Порнографію в Мережі найчастіше переглядають у робочий час

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: