Міліція завадила "Свободі" влаштувати пікет проти візиту Мєдвєдєва

20 представників "Свободи" зібрались біля пам'ятника Тарасу Шевченку протестуючи проти виступу Мєдвєдєва перед студентами Університету.

Правоохоронці перешкодили проведенню Всеукраїнським об'єднанням "Свобода" у парку навпроти червоного корпусу Національного університету ім. Т.Шевченка акції протесту проти візиту в Україну президента Росії Дмитра Мєдвєдєва.

Близько 20 представників "Свободи" зібрались біля пам'ятника Тарасу Шевченку (сьогодні о 10.00 Мєдвєдєв виступав перед студентами університету).

Як заявили представники "Свободи", вони виступають проти українофобських заяв і дій нового президента України Віктора Януковича, а також президента Росії Мєдвєдєва.

Представники правоохоронних органів повністю перекрили майданчик перед центральним входом до червоного корпусу університету, а також частину парку Шевченка навпроти червоного корпусу. Представники міліції мотивували свої дії тим, що, за їхньою інформацією, до Київської міської державної адміністрації не надходило жодних заявок на проведення сьогоднішньої акції протесту у Києві.

У свою чергу, активісти ВО "Свобода" висловили подив діями міліції, оскільки заявляють, що усі необхідні документи було надано.

При цьому вони не пішли на конфронтацію з міліцією і не розпочали акцію.

Як повідомлялося, 17 травня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв прибув до Києва з дводенним офіційним візитом. Медведєв і Янукович провели третє засідання російсько-української міждержавної комісії. За його підсумками було підписано спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні.

Крім того, у присутності глав держав було підписано угоди про демаркацію російсько-українського державного кордону, про співробітництво в галузі використання і розвитку російської глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС, про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітнього співробітництва на 2010-2012 роки, про міжбанківську співпрацю, а також програму співробітництва між міністерствами культури двох країн на 2010-2014 роки.

Читайте також: 

Націоналісти зібрались на мітинг проти Януковича і Мєдвєдєва 

Міліція взяла під посилену охорону Адміністрацію Януковича 

Українська діаспора в Росії скаржиться на "зачистки" 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: