Мільйонера зі США затримали в Україні

В Сумській області було затримано громадянина США Роберта Флетчера, який намагався проїхати в Росію з фальшивим паспортом.

В ніч з 9-го на 10-те листопада співробітниками Державної прикордонної служби України в Сумській області на кордоні з Росією затримано громадянина Сполучених Штатів Роберта Флетчера, який намагався перетнути україно-російський державний кордон за підробним паспортом.

Роберт Флетчер
Роберт Флетчер в оточенні прихильниць (gstseminars.com.ua)
Як повідомило поінформоване джерело в Держприкордонслужбі, американця затримано в поїзді сполученням “Київ-Москва”. За пред’явленим паспортом він був громадянин України Роберт Флечер.

Саме з цієї причини його і затримано. Наразі він перебуває під вартою.

Днями в українській пресі з’явилося повідомлення про те, що вже кілька місяців в різних містах України можна побачити рекламу на біг-бордах тренінга Флетчера "Секрети мільйонерів". Він позиціонує себе як успішного американського багатія, який готовий поділитися своїми знаннями з українцями. Щоправда, коштує це задоволення недешево - повний термін навчання винесе 3 тисячі доларів.

Однак висока ціна українців не відлякує. Графік тренінгів Флетчера, який можна знайти на сайті його компанії Global System Training, розписаний до 29 грудня.

Роберт Флетчер займається в Україні організацією тренінгів, залучаючи кошти українських громадян. В усіх його діях є ознаки фінансової піраміди, стверджують ЗМІ і додають, що в США його звинувачували у шахрайстві.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: