Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мілітаризація Криму РФ загрожує наслідками у Північній Африці та на Близькому Сході - Єльченко

РФ продовжує систематично порушувати фундаментальні права й свободи в окупованому Криму.

Постпред України при ООН назвав рівень мілітаризації РФ Кримського півострова "безпрецедентним" і наголосив, що Москва обрала шлях ескалації й нарощування агресії, розширюючи та поглиблюючи її.

Про це пише "Укрінформ".

"Окупація і наступна мілітаризація Криму має далекосяжні наслідки для безпеки не тільки в Чорноморському регіоні, але в усій Південній Європі, а також в регіоні Північної Африки та Близького Сходу. Нинішні події в Сирії є переконливими доказами цьому", - підкреслив Єльченко.

"РФ продовжує систематично порушувати фундаментальні права й свободи в окупованому Криму, особливо проти кримських татар і етнічних українців, що фіксувалося відповідними міжнародними механізмами, в тому числі в ООН, ОБСЄ і Ради Європи", - зауважив представник України.

"Враховуючи нинішню нестабільну ситуацію у сфері безпеки, Україна має намір представити проект резолюції Генасамблеї ООН з метою упередження Росії від подальшої мілітаризації території України та навколишніх регіонів", - заявив Єльченко

"Питання щодо повернення Криму є і залишатиметься абсолютним пріоритетом української зовнішньої і внутрішньої політики", - резюмував він.

ВідеоАктивісти вимагають від російської влади розслідувати справи зниклих у Криму

Кримські викрадення. Як після анексії півострова розслідують справи зниклих активістів - сьогодні показали під стінами російського посольства у Києві. На паркані перед ним розвісили теки з іменами викрадених людей. Від початку анексії Криму на півострові викрадено 44 людини, доля 15-х досі невідома. 

Активісти вимагають від російської влади розслідувати справи зниклих у Криму

Нагадаємо, що раніше правозахисники назвали "суддів", які винесли найбільше вироків за мирні зібрання в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції