Міліція чекає провокацій і сутичок під час святкування 1 травня

В МВС нагадали, що під час подібних заходів трапляються сутички між представниками груп різної політичної орієнтації.

Міністерство внутрішніх справ попередило, що під час урочистих заходів 1 травня деякі радикальні політичні сили планують здійснити провокації.

Прес-служба МВС нагадує, що 1 травня деякими політичними партіями та громадськими організаціями заплановано проведення мітингів, демонстрацій та вуличних походів.

"Як свідчить досвід попередніх років, під час подібних масових заходів трапляються сутички між представниками груп різної політичної орієнтації, що може привести до порушень громадського порядку", - зазначили в міністерстві.

За даними МВС, у правоохоронців є інформація, що завтра деякі радикальні сили планують здійснити провокації з метою підняття власного рейтингу за рахунок спокою громадян. При цьому в міністерстві нагадали і про події, які сталися минулого тижня в Києві, "коли навіть у приміщеннях державних установ було грубе порушення правопорядку з використанням димових шашок, а на одній із столичних автостоянок правоохоронці вилучили автомобіль з дистанційно керованим вибуховим пристроєм".

У зв’язку з цим МВС, поважаючи законне право людини на вільне виявлення своїх політичних поглядів, нагадує, що реалізовуватися воно може й повинне лише у відповідності з чинним законодавством.

"Закликаємо учасників демонстрацій і мітингів дотримуватися визначених маршрутів і місць проведення масових заходів, виявляти терпимість і повагу до своїх політичних опонентів", - сказано в ньому.

МВС підкреслює, що спроби порушення громадського порядку, створення загрози безпеці громадян будуть міліцією рішуче припинятися, а винні в цьому будуть притягатися до відповідальності.

Читайте також:

Міліція затримала голову Тернопільської облради за протести в Києві

Невідомий погрожував підірвати київське метро через угоду по ЧФ

Голова МВС жахнувся хабарництву в міліції: всі беруть і я беру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: