Міліція має факти, щоб завести справи на керівників НБУ

Юрій Луценко обіцяє завести справи на всіх керівників Нацбанку, які, за його словами, причетні до фінансових махінацій.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив про наявність фактів, достатніх для порушення кримінальних справ проти керівництва Національного банку.

"Згідно з рапортами моїх підлеглих по кримінальних справах, що розслідуються МВС, виявлені серйозні факти, що можуть бути використані для притягнення до відповідальності за згоди Генпрокуратури вищих посадових осіб НБУ", - повідомив голова МВС.

Водночас він не конкретизував, про які факти йдеться, зауваживши тільки, що зараз у міліції знаходяться у провадженні кримінальні справи за фактами розкрадання коштів комерційними банками за сприяння посадових осіб Нацбанку.

Також у МВС знаходяться у провадженні кримінальні справи за фактами фінансового шахрайства в процесі рефінансування комерційних банків і за ознаками фінансового шахрайства під час валютних аукціонів.

"Крім того, у нас є достовірні факти про конкретні дії конкретних посадових осіб вищого керівництва Нацбанку в ході всіх цих фінансових афер", - додав Луценко.

Нагадаємо, голова МВС також звинуватив президента Віктора Ющенка в тому, що він прикривав незаконні операції, які проводило вище керівництво НБУ.

Міністр закликав главу держави або навести лад у Нацбанку, або "сушити сухарі" для своїх підлеглих.

Читайте також:

Луценко звинуватив вище керівництво НБУ та Ющенка у злочинах

Тимошенко: гривня падає через спекуляції Нацбанку

НБУ витратить на підтримку гривні 1 млрд доларів

Нацбанк зізнався, що не може зупинити падіння гривні

ВідеоЛуценко порадив Ющенку "сушити сухарі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: