Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Генерал Москаль каже, що йому "обривають телефон з проханням розслідувати обставини отримання дипломів сотень неуків".

Заступник міністра внутрішніх справ генерал Геннадій Москаль перевірить достовірність диплому про вищу освіту лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Так він відреагував на статтю видання "Українська правда" про лідера регіоналів, у якій, зокрема, зауважується, що в Українській академії зовнішньої торгівлі, яку Янукович у 2001 році закінчив за спеціальністю "магістр міжнародного права", такого студента не пам'ятають.

"То ви хочете зробити з мене детектива по фальшивих дипломах?", - цитує Москаля прес-служба "Народної самооборони".

За словами Москаля, після справи Кислинського йому "обривають телефон сигналами з проханням розслідувати обставини отримання дипломів сотень таких неуків по всій Україні".

"Неуків у статусі начальників і начальничків. І дійсно, перевіряємо, а там – "липа", "липа", "липа"… Я вже навіть чергу встановив. А потім мені чомусь закидають, що ці розслідування мають політичне забарвлення", - додав депутат.

Москаль обурюється: "Чи я винен у тому, що люди, які не бажають вчитися і працювати, прагнуть потрапити у начальники через політику? Що саме в політиці вони знайшли собі двері до раю земного з усіма благами, яких не мають більшості людей?".

"Але… оскільки видання "Українська правда" дає мені, як народному депутату, завдання провести відповідне розслідування, то я це завдання виконаю", - заявив Москаль.

Разом з тим, депутат вимагає показового судового процесу над екс-заступником голови СБУ Андрієм Кислинським. "Сьогодні в Україні є багато тисяч тих, хто використовує фальшиві дипломи... Багатьох людей застереже від злочину тільки розуміння, що вони під суворим наглядом Головдержслужби, СБУ, прокуратури, МВС, громадськості і трудового колективу".

Нагадаємо, що раніше Москаль звинуватив заступника голови СБУ Андрія Кислинського в тому, що він має фальшивий диплом про здобуття вищої освіти.

Пізніше Міністерство освіти підтвердило звинувачення Москаля і в результаті президент Віктор Ющенко зі скандалом звільнив Кислинського з посади.

Після інциденту з Кислинським Головне управління боротьби з оргзлочинністю ухвалило рішення перевірити наявність дипломів про вищу освіту у керівників центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Крім того, Геннадій Москаль особисто попросив у Міністерства освіти перевірити диплом депутата кримського парламенту від Партії регіонів Олександра Мельника.

Читайте також:

Уряд довів, що Кислинський збрехав про свою вищу освіту двічі

У Тимошенко перевірять диплом

Москаль попросив перевірити диплом кримського "регіонала"

Москаль відсудить у СБУ 100 тисяч за наклеп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: