Міліція почала обшук у банку "Надра"

Обшук проводиться в рамках кримінальних справ, порушених проти фірм, які мали ділові відносини з банком.

Співробітники УБОЗ МВС України проводять в даний момент слідчі заходи в центральному відділенні "Надра Банку".

Санкцію на обшук дав Голосіївський райсуд столиці. Обшук проводиться в рамках двох кримінальних справ, порушених у серпні проти фірм "Кло" і "Найк". У цих фірм були ділові відносини з "Надра Банком".

Як відомо, Генпрокуратура за матеріалами МВС у серпні порушила кримінальну справу за фактами незаконних дій керівництва банку "Надра" при видачі в 2008 році кредитів юридичним особам.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, коментуючи порушення кримінальної справи, назвав "нахабним пограбуванням" вкладників дії колишніх посадових осіб банку "Надра".

"Те, що відбувалося в банках "Родовід" і "Надра" до призначення державних керуючих, можна охарактеризувати як відкрите, цинічне і нахабне пограбування у змові з корумпованим керівництвом комерційних банків, - сказав Луценко.

Нагадаємо, 17 квітня поточного року Кабінет міністрів затвердив перелік банків для рекапіталізації державою, серед яких зокрема був "Надра Банк".

Крім того, НБУ має намір в листопаді поточного року сприяти реструктуризації заборгованості перед нерезидентами ВАТ "КБ "Надра" і почати його рекапіталізацію.

Читайте також:

Банк "Надра" погасить більше 2 млрд гривень депозитів

Ющенко доручив зробити невиїзними боржників "Укрпромбанку" і "Надра"

Банк ''Надра'' звинуватили в пограбуванні вкладників

Банк "Надра" у Запоріжжі замінували мертвою кішкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: