Міліція розслідує відключення світла в Свердловську - штаб Юлії Тимошенко

Міліція почала розслідувати перші скарги на спробу перешкодити виборам у Луганській області.

У приміщенні окружної виборчої комісії № 112 (місто Свердловськ, Луганська область) відбулося відключення електрики. За словами голови Свердловського виборчого штабу Юлії Тимошенко Людмили Шкред, перший раз темрява наступила о 21:30, потім електрику ненадовго з'явилося, повідомила штабу Юлії Тимошенко.

«Десять хвилин тому комісію знову відключили. З чим це пов'язано і скільки нам сидіти без світла, не знаю », - сказала Людмила Шкред.

Члени окружної комісії зараз працюють при світлі шахтарських коногонок.

Нагадаємо, сьогодні цілий день Свердловськ періодично залишається без світла. Після відключення електрики в місцевому штабі кандидата Юлії Тимошенко в 21:00 лампочки засвітилися лише за три години.

Аналогічні проблеми сьогодні були на 3 міських та 4 сільських виборчих дільницях. За словами членів комісії, це зробило неможливим підрахунок голосів і викликає побоювання за збереження бюлетенів. На ділянках була присутня міліція, яка відпрацьовує версію про навмисний підрив кабелю.

Нагадаємо, раніше керівник виборчої кампанії Юлії Тимошенко в Луганській області Наталія Королевська заявляла про безпрецедентні фальсифікації, організованих командою Віктора Януковича.

Читайте також

На Донбасі рівень фальсифікацій перевищив показники 2004 року.

На Луганщині чиновники не давали проводити екзит-пол

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: