Міліція Севастополя розігнала мітинг на честь "Дня єдності Росії"

Севастопольські міліція та спецназ у середу зірвали проведення мітингу на честь російського свята - Дня народної єдності.

У середу, 4 листопада, міліція Севастополя не дозволила провести в місті святкову ходу, присвячену російському святу - Дню народної єдності.

Співробітники міліції, зокрема спецназ, у кількості близько 100 людей відтіснили громадян, які збиралися пройти урочистою ходою вулицями Севастополя. За повідомленнями з місця події, правоохоронці використовували фізичну силу, притиснули людей до стін будинків і витіснили їх із дороги.

Про ходу організатори заздалегідь попередили владу міста. Втім, адміністрація Севастополя відмовила у проведенні акції, мотивувавши це карантином, введеним в Криму через епідемію грипу.

Зрештою міліціонери дозволили учасникам акції лише пройти з російськими прапорами від пам'ятника Катерині II до площі Нахімова, де лідери проросійських організацій поклали вінки до Вічного вогню.

За словами одного з організаторів ходи Володимира Тюніна, "це всього лише привід для того, щоб не дозволити російським людям відзначити національне свято". "Нам забороняли його святкувати і в 2008 році і в 2007, не пояснюючи причин. Цього разу ми все одно добилися свого,  і так буде продовжуватися кожен рік, тому що відібрати у людей право на урочистості не можна", - сказав він.

Читайте також:

У Севастополі знову затримано вантажівку з російськими ракетами

Кримські ліві зірвали акцію прихильників УПА

Затулін запропонував росіянам подивитись на українців через приціл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: