Міліція та комуністи зайняли Майдан на День народження УПА

Вже зранку 14 жовтня Майдан оточили близько півтори тисячі правоохоронців. На центральну площу столиці прийшли комуністи, щоб не допустити святкування річниці створення УПА.

Майдан Незалежності у Києві, де в середу, 14 жовтня, має пройти святкування 67-ї річниці з Дня створення Української повстанської армії, оточений співробітниками міліції.

На Майдан прибули близько 1500 правоохоронців, серед них співробітники "Беркуту" та інших спецслужб. Вони оточили площу в центрі Києва кільцем.

В той же час, на Майдані стоїть сцена із символікою Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Увечері тут має відбутися концерт на честь річниці створення УПА.

Втім, зараз Майдан вже зайняли комуністи та прихильники інших лівих політичних сил, які стоять тут зі своїми прапорами та з гаслами "Фашизм не пройде" в оточенні міліціонерів.

Комуністи, за даними міліції, привели на Майдан півтори-дві тисячі людей. У той же час, самі учасники акції запевняють, що зібрали 5 тисяч.

Нагадаємо, о 15:00 в Києві має початися марш УПА. Його учасники пройдуть від пам'ятника Тарасу Шевченку до Майдану Незалежності.

Учасники акції вимагатимуть надати провіднику ОУН Степану Бандері звання Героя України, визнати вояків УПА борцями за свободу України, а день створення армії зробити державним святом.

Комуністи та представники інших лівих політичних сил вже пообіцяли зірвати проведення цього заходу. Втім, в останні кілька років у Києві проводяться такі марші.

Читайте також:

Києвом пройде марш УПА з гаслами "Бандера – наш герой"

УПА святкує день створення армії

Вулицями Львова розгулював озброєний загін УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: