Міліція відпустила затриманих у Донецьку грузинських журналістів

Через затриманих у Донецьку грузинських журналістів в регіони відправили телеграму, що позаштатні кореспонденти таки мають право перебувати на дільницях.

Трьох громадян Грузії з документами журналістів, яких затримали на виборчій дільниці в Донецьку, вже відпустили.

Як підтвердив начальник департаменту громадської безпеки МВС Володимир Маєвський, грузинські журналісти з посвідченнями позаштатних кореспондентів українських ЗМІ перебували на виборчій дільниці як спостерігачі, і міліція їх затримала.

Маєвський зазначив, що цього не слід було робити, оскільки і позаштатні кореспонденти мають право перебувати на виборчих дільницях. Він запевнив, що інцидент вже вичерпано і кореспондентів відпустили.

"Вже підготовлена відповідна телеграма (у регіони - ред.) в якій вказується про те, що позаштатні кореспонденти українських ЗМІ мають право перебувати на дільницях", - проінформував Маєвський.

Разом з тим, він акцентував увагу, що у разі порушення громадського порядку міліціонер має право затримати кореспондентів.

Нагадаємо, раніше ЦВК відмовилася зареєструвати спостерігачів від Грузії на виборах президента України. При цьому в ЗМІ з'явилася інформація, що громадяни Грузії, яких відмовилися зареєструвати спостерігачами, були зареєстровані як журналісти.

Читайте також:

МВС прокоментувало конфлікт із грузинськими журналістами

На Донеччині взяли під варту грузинських журналістів

Штаб Януковича вимагає ввести візовий режим з Грузією через її спостерігачів

ЦВК не пустила на вибори в Україну 2 тисячі спостерігачів з Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: