Міліція виводить на вулиці резерв "Беркуту" і внутрішніх військ

Міліція продовжує працювати в посиленому режимі, враховуючи досвід попередніх виборчих кампаній.

По всій Україні із сьогоднішнього вечора та впродовж ночі за рахунок резерву посилюється патрулювання та охорона громадського порядку у зв’язку із підрахунком голосів виборців на виборах президента та доставкою бюлетенів до окружних виборчих комісій.

Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив начальник Департаменту громадської безпеки МВС України Володимир Маєвський.

"Враховуючи вечірній час, нами посилюється по всій Україні на вулицях, громадських місцях, біля виборчих дільниць за рахунок патрульної служби внутрішніх військ, "Беркуту" охорона громадського порядку з числа тих, хто знаходився в резерві", - сказав він.

За словами Маєвського, міліція продовжує працювати в посиленому режимі, враховуючи досвід попередніх виборчих кампаній. Зокрема, у Києві охорону громадського порядку забезпечуватимуть понад 300 патрулів, а в цілому по Україні – понад 7 тисяч.

Водночас, за словами Маєвського, наразі понад 70 тис. працівників правоохоронних органів продовжують нести службу біля виборчих дільниць.

Читайте також:

ЦВК відзначає відсутність масових порушень

Спостерігачеві від США вдалося проголосувати на виборах

Національний exit-poll на виборах президента проходить нормально

БЮТ: у Києві курсує автобус "регіоналів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: