Міліція з автоматами влаштувала обшук у кримському штабі БЮТ

В БЮТ називають акцію правоохоронців "звичайним наїздом", замовленим політичними опонентами.

29 квітня близько 11 години вхід до будівлі на вулиці Козлова, 45 в Сімферополі, в якій розташовується кримський штаб Блоку Юлії Тимошенко, був заблокований співробітниками правоохоронних органів, озброєних автоматами.

Як розповів один з очевидців, представники спецпідрозділу МВС вже близько години "нікого не впускають і не випускають з будівлі і не пояснюють причин того, що відбувається".

Як повідомив лідер кримської організації БЮТ народний депутат Андрій Сенченко, дана перевірка до діяльності штабу БЮТ у Криму відношення не має. "Це звичайний наїзд, замовлений, податкової міліції на політичних опонентів. Надійшла команда, а що хочуть - не знають", - розповів Сенченко виданню "Коммерсант-Украина".

За словами народного депутата, за діями правоохоронних органів помітна спроба "наїхати на підприємства", в яких він і ще один народний депутат Сергій Веліжанський є акціонерами. Як приклад Сенченко навів корпорацію "Гуматекс", що спеціалізується на випуску швейних виробів, офіс якої розташовується в будівлі на вул. Козлова, 45. "Це звичайне політичне замовлення, це характеризує рівень політичної культури наших опонентів", - обурився лідер кримського осередку БЮТ.

У Головному управлінні МВС в Автономній республіці Крим поки не коментують те, що відбувається.

Читайте також:

Регіонали Піскун з Калашниковим розгромили офіс партії Луценка

Тимошенко закликала повстати проти Януковича

Тимошенко: коаліція скуповує опозиційних депутатів за 5 млн дол.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: