Міліція заперечує побиття татар

Кримська міліція спростовують інформацію про те, що в ході знесення будівель на одній із «галявин протесту» в Судаку було побито татар.

В Центрі громадських зв`язків Головного управління МВС України в Криму спростовують інформацію, поширену кримськотатарськими пікетниками, про те, що в ході знесення будівель на одній з так званих «галявин протесту» в Судаку було побито декількох кримських татар.

Татари
УНІАН
Між кримськими татарами та міліцією вже неодноразово відбувалися зіткнення
Як повідомив кореспонденту УНІАН начальник ЦГЗ кримської міліції Олександр Домбровський, сьогодні дійсно проводилася ліквідація будівель на самозахопленні, але "ніякого серйозного конфлікту не було".

"Коли зносили ці будиночки (невеликі будови, розміром два на два метри або навіть менше – ред.), сторож, який стеріг ці будови, бігав з каністрою бензину, кричав, що підпалить її", - розповів пан Домбровський. За його словами, саме ця людина і була затримана правоохоронцями. Більше, за даними начальника ЦГЗ кримського ГУ МВС, нікого затримано не було. "Тим більше - нікого не було побито", - підкреслив начальник міліції.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні в Судаку було проведено знесення будівель на двох "галявинах протесту". На першій "галявині протесту" знесення пройшло без ексцесів, на другій, за інформацією кримських татар, відбулася бійка.

Як повідомив Назім Сафаров, знесення будов проводилося під наглядом правоохоронців. Спочатку, за його словами, бульдозером були знесені декілька маленьких будиночків, потім приступили до знесення будинку кримського татарина похилого віку.

"Бульдозерист вийшов з бульдозера, сказав, що не зноситиме цей будинок. Тоді в бульдозер сіли двоє "ментів" і почали зносити будинок", - розповів пан Сафаров. За його словами, господар будинку не давав зносити будівлю, після чого "люди почали кидати в бульдозер камінням". "Яка може бути реакція, якщо у людини зносять будинок, а йому більше ніде жити?!" - обурився пан Сафаров.

Після цього, за його даними, виникла бійка, "міліціонери побили і затримали" декількох кримськотатарських пікетників. "Затримали 5-6 чоловік, зокрема господаря будинку", - повідомив Назім Сафаров.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: