Міліція затримала учасників пікету проти Тягнибока у Севастополі

Керівник міліції Севастополя заперечив, що під час приїзду лідера ВО "Свобода" у місті були заворушення. Але підтвердив, що шістьох "провокаторів" затримали.

Міліція Севастополя затримала шістьох учасників пікету Ділового і культурного центру, в якому проводив свою зустріч з виборцями кандидат в президенти, лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

Як розповів начальник штабу УМВС в Севастополі, полковник міліції Сергій Помєлков, міліції вдалося запобігти "прямим сутичкам між політичними силами протилежних поглядів".

"Основне завдання ми виконали, тобто, і представники севастопольських громадських організацій провели пікет, висловили свою точку зору - це їхнє право, і була проведена зустріч мешканців міста з кандидатом у президенти", - зазначив він.

Полковник наголосив, що під час акції, спрямованої проти приїзду Тягнибока, "були провокатори, які намагалися прорвати ланцюжок".

"У результаті один із таких активних розбив скло автобуса. Він затриманий. Крім того, деякі громадяни, які поводилися неадекватно, намагалися порушувати громадський порядок, закликали до порушення (порядку), теж були затримані. Ми проведемо перевірку, я думаю, що в рамках адміністративного законодавства притягатимемо їх до адміністративної відповідальності", - повідомив Помєлков.

В цілому, підкреслив він, що "громадський порядок був забезпечений".

Коментуючи повідомлення деяких ЗМІ про нібито заворушення, що відбулися в Севастополі, Помєлков сказав: "На превеликий жаль, чомусь деякі представники преси, особливо проросійської спрямованості, висвітлюють усі події так, як це цікаво їм. Ще раз кажу: жодних заворушень тут не було".

"А те, що група людей, що брали активну участь у пікетуванні, ще раз підкреслю, представники не партійних, а громадських організації, намагалася спровокувати бійку, частково вони навіть спробували перекрити проїжджу частину, але були відтіснені, попереджені про відповідальність, і, у принципі, самі ж вони з цієї проїжджої частини і вийшли, рух був нормалізований", - додав він.

За словами полковника, у пікетуванні взяли участь від 600 до 800 осіб.

Сам Тягнибок наприкінці зустрічі з виборцями, що тривала більше двох годин, подякував місцевим правоохоронним органам за те, що вони змогли забезпечити правопорядок і проведення зустрічі. Разом із тим він висловив жаль у зв'язку з "незрозумілими моментами".

Читайте також:

Візит Тягнибока спровокував заворушення у Севастополі

Севастопольці закликали Тягнибока не їхати до них задля його ж безпеки

У Севастополі людей Тягнибока побили і закидали яйцями

Тягнибок збирається перетворити Крим на область

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: