Міліція заважає розслідувати справу щодо захоплення комбінату "Україна"

Частину осіб, які під час інциденту перебували на території поліграф комбінату, вже встановлено. Але є певні перепони з боку органів внутрішніх справ.

Кримінальну справу за фактом перевищення працівниками міліції службових повноважень 25 січня під час подій на поліграфічному комбінаті "Україна" у Києві було порушено, зокрема, на підставі відеофіксації подій.

Про це у п'ятницю на прес-конференції в Києві заявив генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Кримінальну справу було порушено на підставі дослідчої перевірки - огляду місця події, відеозапису, оскільки матеріали, які зафіксовані на відеоплівці, дають підстави порушити кримінальну справу за перевищення службових повноважень", - сказав генпрокурор.

При цьому він поінформував, що для розслідування справи було "створено потужну слідчу группу", до якої входить 18 осіб. За словами Медведька, у рамках слідства вже допитано десятки осіб.

Продовжуючи цю тему, заступник генпрокурора Віталій Щоткін зазначив, що частину осіб, які під час інциденту перебували на території поліграф комбінату, вже встановлено. "Але є певні перепони з боку органів внутрішніх справ, які не надають нам цих осіб для допиту і зібраних матеріалів щодо них", - сказав він.

Разом з тим, заступник генпрокурора повідомив, що Генеральна прокуратура звернулась із відповідними листами до Центральної виборчої комісії та СБУ з вимогою посилити контроль за виготовленням виборчих бюлетенів.

Як повідомлялося, 25 січня вранці поліграфкомбінат "Україна" у Києві зазнав нападу. Група людей намагалася увійти до приміщення комбінату, а після того як це їм не вдалося, невідомі розбили шибки на першому поверсі, через які вони й потрапили до будівлі.

Партія регіонів заявила про спробу команди Юлії Тимошенко змінити керівництво комбінату "Україна" з метою надрукувати зайві 1,5 млн виборчих бюлетенів.

Разом з тим, у БЮТ назвали ці заяви провокацією.

Крім того, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що "йдеться не про бюлетені, йдеться про відстоювання бізнесу", близького до Партії регіонів.

У прес-службі Генеральної прокуратури повідомили, що органами прокуратури порушено кримінальну справу за фактом захоплення будівлі поліграфкомбінату "Україна". Як зазначили у Генпрокуратурі, справу порушено за ст. 341 (захоплення будівель державних громадських установ) та ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України. Ця справа була прийнята у провадження Генпрокуратури.

Читайте також:

Комбінат з друку виборчих бюлетенів запрацював у режимі АЕС

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Комбінат "Україна" отримав нового керівника

Регіонали бачили, як комбінат "Україна" захоплювали особи кавказької національності

ВідеоМедведько про захоплення комбінату "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: