Міліція знайшла ще трьох чиновників із підробними дипломами

Чиновників, які наслідували "справу Кислинського", знайшли в Криму, Києві та на Херсонщині.

У ході перевірки фахівці ГУБОЗ МВС України виявили ще три факти підробки дипломів про вищу освіту чиновниками. Про це на прес-конференції у Вінниці повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За його словами, для встановлення походження дипломів чиновників органи внутрішніх справ передали до Міністерства освіти та науки 3,5 тисячі запитів, на значну частину з них отримано відповіді.

В результаті за фактом підробки дипломів порушено три кримінальні справи. Зокрема, одна з них стосується походження диплому начальника одного з управлінь Сімферопольської міськради, інша стосується отримання диплому про вищу освіту одним із заступників голови Каланчакської райради Херсонської області та начальника одного з управлінь Дніпровської райдержадміністрації Києва.

Крім того, ще за 10 фактами проводиться перевірка, за результатами якої, як сказав Луценко, буде вирішуватися питання, порушувати чи не порушувати кримінальні справи.

Щодо пана Кислинського, слідство продовжується. Ми хочемо встановити коло осіб, які сприяли пану Кислинському незаконно отримати диплом, високі посади і отримувати достатньо високу винагороду у вигляді заробітної плати, яка, як ви здогадується, обчислюється досить серйозними сумами", - додав міністр.

Нагадаємо, справа Андрія Кислинського стала найгучнішим звинуваченням підробки диплому про вищу освіту чиновником високого рангу.

Комісія Міністерства освіти і науки, що перевіряла достовірність диплома Кислинського про вищу освіту в Київському національному університеті ім. Шевченка, встановила, що тодішній заступник голови СБУ в цьому закладі не навчався.

Після цього Кислинський назвав звинувачення на свою адресу політично заангажованими і заявив, що наполягає на достовірності свого диплома. Незважаючи на це, 13 жовтня президент Віктор Ющенко звільнив Кислинського з посади заступника глави СБУ.

Пізніше проти Кислинського було порушено кримінальну справу. Триває слідство.

Читайте також:

Міносвіти підтвердило, що Кислинський має фальшивий диплом

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

Москаль попросив перевірити диплом кримського "регіонала"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: