Міліцію Буковини очолив регіонал, який кілька місяців сидів у СІЗО

Микола Харабара, якого підозрювали у провокаціях під час президентських виборів, став головним міліціонером Буковини.

Новим начальником Управління МВС Чернівецької області призначено депутата Чернівецької облради Миколу Харабару, який до 2005 року обіймав посаду заступника начальника обласного УМВС. Нового керівника представив начальник Головного слідчого управління, заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

Харабара відомий тим, що в 2005 році кілька місяців перебував у Івано-Франківському СІЗО за підозрою в організації провокацій під час президентських виборів 2004 року проти діячів тодішньої опозиції та на виборчих дільницях у Чернівцях і області під час голосування.

На його захист тоді виступили депутати Чернівецької міської та обласної рад. Миколу Харабару було звільнено з-під варти за відсутністю складу злочину, з 2006 року він був депутатом Чернівецької облради.

Крім того, за неофіційними даними видання "Головне.net", Харабара також був відомий тим, що його підлеглі змушували зізнатися в скоєнні злочину невинного мешканця Чернівців, засовуючи йому міліцейського кийка до заднього проходу.

Заступник міністра Василь Фаринник повідомив, що сам є уродженцем сусіднього з Буковиною Заліщицького району Тернопільської області, й тому добре обізнаний із роботою та традиціями буковинської міліції, особливостями криміногенної ситуації на Буковині.

Він також позитивно оцінив роботу екс-начальника УМВС у Чернівецькій області, генерала Георгія Проскурняка, і повідомив, що той написав заяву на звільнення за власним бажанням і нині перебуває у резерві міністерства. На представлення свого наступника генерал не прийшов.

Свої побажання новопризначеному начальнику УМВС Харабарі висловили представники керівництва обласної ради, ОДА, міської ради та правоохоронних органів, присутні при його призначенні.

Микола Харабара подякував за довіру та пообіцяв дотримуватися традицій буковинської міліції.

Нагадаємо, це не перше одіозне призначення в українській міліції. Так, керівником МВС Черкащини став Валерій Дерновий, а МВС Рівненщини - Олег Сало. Обоє раніше були фігурантами кримінальних справ, а Сало перебував у міжнародному розшуку.

Крім того, міліцію Івано-Франківської області очолив Василь Варцаба, який кілька років перебував у міжнародному розшуку за звинуваченням у службових злочинах.

Читайте також:

МВС призначило ще трьох обласних керівників, двоє - фігуранти кримінальних справ

Прикарпатську міліцію очолив генерал, якого розшукував Інтерпол

Начальником вінницької міліції призначений головний охоронець Литвина

ПР: усіх начальників обласних управлінь МВС буде замінено

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: