Міліцію звинувачують у адмінресурсі

Колишній керівник київської міліції Віталій Ярема звинувачує МВС у підготовці можливостей для використання адмінресурсу на парламентських виборах.

Віталій Ярема
УНІАН
Ярема звинувачує міоіцію в застосуванні адмінресурсу.
Колишній начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, заступник керівника Київського міського штабу блоку партій "Наша Україна - Народна самооборона" Віталій Ярема звинувачує міліцію в підготовці адміністративного ресурсу на позачергових виборах Верховної ради.

Про це він сказав на прес-конференції

"Сьогодні вже проводяться попередні заходи для того, щоб використовувати адміністративний ресурс, а також унеможливити роботу тих представників міліцейського керівництва, які не хочуть миритися з такою політикою, яку проводить МВС", - повідомив Ярема.

Крім цього, він заявив, що МВС здійснює виписку студентів навчальних закладів міністерства з місця постійного проживання й організовує їх прописку в гуртожитках Києва. "(Це робиться) для того, щоб керувати передвиборним процесом у столиці", - припустив Ярема.

Він також повідомив, що МВС проводить кампанію зі звільнення багатьох керівників оперативних служб (служби зовнішнього спостереження, служби прослуховування) для того, щоб замістити їх людьми, готовими виконувати незаконні накази.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: