Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр виставив низку важких завдань новому голові Держгеокадастру

Башлика уряд затвердив ще 20 листопада.

Новопризначеному голові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, яким став Денис Башлик, уряд доручив усунути усіх керівників регіональних відділень та їхніх заступників на час проведення комплексної перевірки. Її упродовж місяця здійснюватиме Мінекономіки.

Про це у своєму Facebook написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

За його словами, Мінекономіки має у місячний термін за дорученням Кабміну перевірити роботу Держгеокадастру та його територіальних органів. Зокрема, аудит стосуватиметься можливих порушень законодавства у сфері землепорядкування.

"У частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження (поновлення) договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018 – 2019 років", - написав міністр.

Після завершення перевірки Мінекономіки має в двотижневий термін проінформувати уряд про її результати. А голові Держгеокадастру на цей період доручено усунути від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь структури в областях та Києві.

Денис Башлик призначений Головою Держгеокадастру. Кабінет Міністрів також дав доручення Геокадастру відсторонити ВСІХ...

Опубликовано Тимофеем Миловановым Четверг, 28 ноября 2019 г.

Нагадаємо, Башлика на посаду нового очільника Держгеокадастру уряд затвердив 20 листопада

До слова, 14 листопада Верховна Рада України проголосувала у першому читанні за законопроєкт №2194, який передбачає зміни у земельному кодексі, зокрема ліквідацію Держгеокадастру.

Відео Міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю ТСН.Тижню розвінчав міфи довкола закону про землю

До студії ТСН.Тижня завітав Тимофій Милованов — міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства. Він розповів про запровадження ринку землі, політичні ігри довкола аграрної реформи та розвіяв міфи і стереотипи, які нав’язують селянам.    

Міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю ТСН.Тижню розвінчав міфи довкола закону про землю

Залиште свій коментар

Вибір редакції