Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Милованов заявив про погрози його заступникам через звільнення керівників держпідприємств

Міністр зазначив, що його команда не боїться погроз.

Заступникам міністра економрозвитку Тимофію Милованову погрожують через звільнення керівників державних підприємств.

Про це сам Милованов сказав під час токшоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Моїм заступникам погрожують. За кожне зняття керівника з потоків мої заступники отримують СМС з серії: "Готуйся до похорону себе", "Не бійся ходити під під'їздом" і так далі ", - сказав міністр.

Милованов зазначив, що його команда погроз не боїться і налаштована працювати на результат.

Міністр також повідомив, що загалом планується звільнення понад 18 тисяч держслужбовців районних державних адміністрацій. Міністерство економіки погоджує звільнення працівників департаментів, які займаються економічним розвитком та сільським господарством. За словами Милованова, ці департаменти виконують подвійну роботу, яку виконують міністерські департаменти та облдержадміністрації.

Раніше повідомлялося, що низка важливих державних підприємств та установ змінюють своїх керівників. Так, на зміну одному тимчасовому керівнику "Укрспирту" прийшов інший, за власним бажанням з посади керівника Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів пішов Володимир Лапа, з посади голови "Аграрного фонду" відсторонено Андрія Радченка. 

Відео Про об’єднання відомств та запуск ринку землі - розмова з новим міністром економіки Тимофієм Миловановим

Сніданок продовжує знайомити вас із новими обличчями українського уряду. Сьогодні гість студії - Тимофій Милованов, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Про своє призначення, об’єднання кількох відомств у одне та амбітні плани на повноцінний запуск ринку землі міністр розповів глядачам Сніданку з 1+1. 

Про об’єднання відомств та запуск ринку землі - розмова з новим міністром економіки Тимофієм Миловановим

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції