Мільярдер та радник Порошенка звів власний "Версаль" поблизу Феофанії – ЗМІ

За словами журналіста розкішний маєток належить Юрію Косюку – власнику ПАТ "Миронівський хлібопродукт".

Журналісти-розслідувачі показали, як виглядає розкішний маєток власника ПАТ "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка та за сумісництвом радника президента Петра Порошенка.

Відео "Версалю Косюка" оприлюднив на своїй сторінці у Facebook журналіст Максим Опанасенко.

"Агробарон Косюк добудував свій Версаль. Ми були у шоці у 2015-му, коли він почав зводити його на території археологічної пам'ятки впритул до парку Феофанія. Вже все готове і я у ще більшому шоці. Ну, гляньте самі", – написав Опанасенко.

За словами журналіста, відпочинок у парку тепер контролюють собаки, камери спостереження, паркани та служба безпеки самого Косюка.

За інформацією ЗМІ, Косюк володіє ПАТ "Миронівський хлібопродукт" та торговою маркою "Наша Ряба". Має звання Герой України.

Варто зазначити, що у 2014-му році президент Петро Порошенко призначив Косюка першим заступником голови адміністрації президента "для підвищення рівня керованості силовим блоком". Проте того ж року звільнив бізнесмена та зробив позаштатним радником.

Вже у 2016 році Косюк посів 5 сходинку у рейтингу українського Forbes, а його статки оцінюються у мільярд.

Нагадаємо, британські журналісти знайшли комуналку у Санкт-Петербурзі, де виріс президент Росії Володимир Путін. Це житло комуністична партія передала сім'ї майбутнього президента РФ. Зазначається, що Путін виріс у комуналці на брутальній вулиці міста Санкт-Петербург, яка кишіла щурами. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація