Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мільйон заявок: вступна кампанія вже виявила топ-5 українських вишів і найпопулярніші спеціальності

Найчастіше молоді українці хочуть бути адвокатами.

Абітурієнти подали вже мільйон заявок на вступ до українських університетів. Про це відзвітували в Міносвіти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там говорять, що наразі подано близько 600 тисяч заявок на вступ для отримання ступеня бакалавра, майже 200 тисяч заявок на отримання ступеня магістра і більш як 200 тисяч виявили бажання стати молодшими спеціалістами. Абітурієнти мають право подати по сім заявок на вступ, і з них, за підрахунками міністерства, студенти вже подали, в середньому, по чотири заяви – і вичікують, аналізуючи ситуацію з наявністю бюджетних місць.

ВідеоУкраїнські абітурієнти вже подали близько мільйона заявок на вступ до вишів

Мільйон заявок на вступ - саме стільки всередині вступної компанії вже подали абітурієнти. У міністерстві освіти відзвітували: наразі подано 600 тисяч заявок на вступ на отримання ступеню бакалавра, майже 200 тисяч заявок на отримання ступеню магістра, і більш як 200 тисяч виявили бажання стати молодшими спеціалістами.

Українські абітурієнти вже подали близько мільйона заявок на вступ до вишів

П’ятірка найпопулярних вишів цього року така: на першому місці Київський університет імені Шевченка, на другому - Львівський імені Франка, на третьому Київський політехнічний, на четвертому Політехніка львівська і ще у п’ятірці лідерів Харківський університет імені Каразіна.

Директор ДП "Інформресурс" Оксана Бєлік також повідомила топ-5 спеціальностей, на котрі найчастіше подаються заявки. Це право, філологія, викладання в середніх школах, менеджмент і медицина. Останній день подання заявок – 26 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції