Мільйонні розкраданні в оборонці: у Кабміні, ДФС, "Спецтехноекспорті" і прикордонній службі проводять обшуки

Дата публікації

Кримінальне провадження відкрили через контракт щодо постачання підвісної системи раннього виявлення.

Посадовців концерну ДП "Укроборонпром" викрили на заволодінні майже 6,8 млн доларів під час укладання контракту з іноземною компанією.

Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ.

"Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння грошовими коштами в сумі 6 739 213 дол. США під час укладання іноземною компанією зовнішньоекономічного контракту з одним із підприємств концерну ДП "Укроборонпром" з постачання Державній прикордонній службі України підвісної системи раннього виявлення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, кримінальне провадження зареєстровано за матеріалами Департаменту контррозвідки СБУ.

Наразі прокурори Головної військової прокуратури та співробітники Департаменту контррозвідки і Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України проводять обшуки в службових приміщеннях Кабінету міністрів, Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби та ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", спрямовані на вилучення оригіналів документів та інших речей і предметів, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.

Нагадаємо, раніше СБУ затримала працівника "Укроборонпрому", який "зливав" інформацію воєнній розвідці Росії. Затриманому оголошено підозру у вчиненні державної зради.

Наступна публікація