Мільйонний ролик для Табачника створили Кравчук та Азаров

Серед засновників Всеукраїнської благодійної організації Місія "Україна відома", яка зробила трихвилинний ролик за мільйон гривень для Міносвіти, чимало відомих українських політиків.

Президентом організації, яка за 918 тисяч гривень зробила трихвилинний ролик для Міністерства освіти, є екс-президент Леонід Кравчук. Член наглядової ради організації - прем'єр Микола Азаров, пише Zn.ua з посиланням на дані Єдиного реєстру громадських формувань.

Нагадаємо, благодійна організація Місія "Україна відома" була обрана для створення рекламного ролика для Міносвіти за неконкурентною процедурою - "закупівля в одного учасника ".

Як повідомляється, серед засновників Всеукраїнської благодійної організації Місія "Україна відома", яка була зареєстрована в 2001 році, чимало відомих українських політиків.

Зокрема, головою Наглядової ради є колишній прем'єр України Віталій Масол, членом Наглядової ради - нинішній прем'єр Микола Азаров.

Серед членів наглядової ради - Борис Патон, серед членів комітету - Володимир Семиноженко.

Торік Міносвіти теж замовляло рекламний ролик про освіту. Його вартість була порівняно скромною - 110 тисяч, проте й хронометраж був меншим - 1 хвилина.

Читайте також:

Табачнику не страшна відставка, у нього вже є ділянка на Байковому цвинтарі

Табачник надрукував українським школам російські букварі

Табачник допустить до сфери освіти Московський патріархат

ВідеоРекламний ролик для Міносвіти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: