Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мін'юст хоче легалізувати громадянське партнерство для одностатевих пар

У такої ініціативи одразу знайшлися противники.

Міністерство юстиції виступає за легалізацію громадянського партнерства як для двостатевих, так і для одностатевих пар.

Про це повідомив керівник Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк, передає Центр інформації про права людини.

За його словами, цей пункт повинен бути у Плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини. 

"Ми вважаємо, цей захід має бути в Плані дій, незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, у яких просили виключити його. Ми лишаємо цей захід. Кабінет Міністрів має розробити законопроект та подати на розгляд Верховної Ради до IV кварталу 2019 року", - сказав Власюк.

Він додав, що принцип цього рішення полягає у "легалізації зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар з урахуванням майнових і немайнових прав, зокрема володіння, наслідування майна, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності та конституційного права не свідчити проти свого партнера". 

Проте у Мін'юсту у цьому питанні є й противники. Представник Спілки учасників бойових дій та АТО Михайло Сліпченко вважає, що такий захід сприятиме руйнуванню українських традиційних цінностей. 

Нагадаємо, на початку червня німецький президент Франк-Вальтер Штайнмаєр попросив пробачення за переслідування гомосексуалів у Німеччині в часи націонал-соціалізму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції