Мін'юст торгуватиме конфіскатом через Інтернет

Міністерство юстиції відкрило веб-сайт, на якому публікуватиме дані про проведення аукціонів з реалізації конфіскованого майна.

Міністерство юстиції відкрило веб-сайт, на якому розміщуватиметься інформація про проведення аукціонів з реалізації майна, конфіскованого та арештованого виконавчою службою міністерства.

Відповідний наказ підписав міністр юстиції Микола Оніщук, повідомляє прес-служба відомства. Він зобов’язав спеціалізовані організації, що отримали право на реалізацію конфіскованого майна, розміщувати на сайті оголошення про проведення аукціонів,

Сайт розміщено в Інтернеті за адресою http://trade.informjust.ua.

Згідно з наказом, оголошення про аукціони мають розміщуватися не пізніше, ніж за 15 днів до дня їх проведення, та повинні містити інформацію про майно, що реалізується. Одночасно така інформація може бути також розміщена в інших ЗМІ.

Дані про майно мають включати: найменування, опис і характеристику та місцезнаходження майна; стартову ціну; строки сплати та суму гарантійного внеску учасника аукціону, найменування, адресу банку, номер рахунка спеціалізованої організації для його сплати; порядок та строки розрахунку за придбане майно тощо.

Читайте також:

Мін'юст дозволив банкам відбирати у боржників іпотечні квартири
Фонд держмайна шукає покупців на обленерго та "Укртелеком"
Бензин подорожчав, тому що люди стали менше їздити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: