Мін'юст відмовився від скандального "Мерседесу" за мільйон

Міністр юстиції Олександр Лавринович заявив, що "Мерседес", який намагалися придбати чиновники з підпорядкованого йому підприємства, так і не виїхав за межі салону.

Міністр юстиції Олександр Лавринович запевнив, що договір купівлі-продажу автомобіля "Мерседес" за 1,11 млн гривень розірвано.

Чиновникам довелося відмовитися від люксового автомобіля після того, як в ЗМІ просочилася інформація, що Державне підприємство "Інформаційний центр" (яке перебуває в управлінні Мін'юсту) придбало "Мерседес" вартістю більше мільйона гривень.

Того ж дня заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман повідомила, що міністр юстиції Лавринович "наполегливо порадив" керівнику ДП відмовитися від придбаної машини.

"Автомобіль, який намагалося придбати підприємство, яке здійснює функції по обслуговуванню інформаційних мереж Міністерства юстиції, не виїжджав за межі того салону, де його купували", - запевнив 2 вересня сам Лавринович.

"Пробіг у нього – нуль метрів, кошти за нього не сплачувались, жодної гривні. І після моєї розмови з керівником підприємства був розірваний за згодою обох сторін договір про його купівлю", - сказав міністр.

Він підкреслив, що це підприємство є самостійним суб'єктом господарської діяльності, який не належить до органу влади.

"Там немає державних службовців. Є певні технічні засоби, які використовує це підприємство для своєї роботи. Зрозуміло, що вони використовують і автомобільний транспорт, але транспорт такого класу для цього явно не потрібний, тому до моєї поради прислухалися, хоча, звичайно, у мене повноважень регулювати це питання немає. Але до моєї рекомендації прислухалися відразу і реалізували її належним чином", - наголосив Лавринович.

Раніше опозиція закликала уряд покарати можновладців, які дозволили придбати для своїх відомств машини вартістю понад мільйон гривень, незважаючи на проголошений прем'єр-міністром Миколою Азаровим курс на економію бюджетних коштів.

Зокрема, нагадаємо, управління ДАІ у Київській області купило автомобіль Cadillac Escalade за приблизно 1 млн грн, а очолювана Валерієм Хорошковським СБУ підписала договір на закупівлю реанімобіля на базі Mercedes Benz Sprinter 313 CDI вартістю 1,2 млн грн.

Читайте також:

Українські політики накупили незаконно ввезених VIP-іномарок на 3 млн доларів

Хорошковський придбав Mercedes за 1,2 млн гривень

Партія регіонів наполягає: чиновникам необхідні розкішні авто

У Мін'юсті купили 3 авто на 1,6 млн грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: