Мінекології назвало нову приголомшливу кількість звалищ в Україні

Лише 2600 звалищ офіційно зареєстровані.

В Україні діє близько 30 тисяч сміттєзвалищ і лише 2600 з них – офіційно зареєстровані. 

Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає "УНІАН".

За його словами, він не задоволений роботою місцевих органів влади у питанні боротьби із незаконними сміттєвими звалищами. "Проблема у всіх одна: небажання органів місцевого самоврядування визнати масштаби проблеми сміттєзвалищ та шукати шляхи її вирішення", - акцентував міністр.

Семерак наголосив, що хоче "вичистити країну" та звести кількість кілограмів відходів на одного українця до нуля, як це є у Швейцарії.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду сказав, що місцеві органи повинні самостійно вирішити проблему сміттєзвалищ і наказав керівникам регіонів впорядкувати сміттєзвалища.

Окрім того, Мінекології розробило електронну карту сміттєзвалищ, метою якої є державне регулювання усіх сміттєзвалищ, що діють на території України. Карта буде доступна всім громадянам і зможе оновлюватися навіть з мобільних телефонів.

Нагадаємо, влітку на Грибовицькому сміттєзвалищі у Львові під кучугурами сміття загинули троє пожежників, а четвертого так і не знайшли. Після трагедії сміття на звалище пообіцяли більше не звозити. Після цього Львову бракує місця для утилізації відходів. У червні київські урядники вирішили допомогти львів'янам і запропонували спалювати їхнє сміття в столиці. Однак, вже 30 липня Львів знову відкрив звалище, де впродовж літа через спеку постійно горить непотріб.

ВідеоБізнес на смітті: стало відомо, куди "зникає" півмільйона тонн столичного непотребу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: