Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінекології перевірить скандальний звіринець у Покровську

Зоозахисники скаржились на погані умови утримання тварин у зоопарку

Міністерство екології та природних ресурсів вирішило створити спеціальну комісію, яка перевірить умови утримання тварин у приватному зоопарку міста Покровськ, Донецької області. Про це повідомляє прес-служба Мінприроди.

У склад комісії входять представники місцевого профільного департаменту, правоохоронних органів, а також  екологічні інспектори Державної екологічної інспекції  у Донецькій області та  ветеринари.

зоопарк у покровську 2
Міністерство екології та природних ресурсів України

У понеділок, 10 грудня, представники комісії оглянули тварин та умови їх утримання в приватному зоопарку. Пізніше будуть опубліковані офіційні висновки спецкомісії.

Наразі готуються офіційні висновки для подальшого реагування та здійснення необхідних заходів.

Зазначимо, раніше Держекологічна інспекція провела перевірку приватного звіринця і прийшла до висновку, що там є численні порушення умов утримання диких тварин.

Власника звіринця  притягнули до адміністративної відповідальності та направили скаргу до Національної поліції у Донецькій області.

Нагадаємо, у листопаді зоозахисники вимагали розформувати зоопарк у Покровську. У свою чергу, власник звіринця стверджував, що він рятує тварин за свої кошти, і дорікав зоозахисникам за невдячність.

ВідеоНа Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

Балабасик може не пережити зиму. Йому холодно, брудно і тісно. Це ведмідь, який мешкає у притулку Покровська на Донеччині. Разом з ним - ще кілька левів та ведмедів. Волонтери добиваються розформування цього стихійного зоопарку. А його власник запевняє, що навпаки, рятує покинутих хижаків за свої кошти. Дорікає зоозахисникам за невдячність. Чи комфортно фауні і як про неї піклуються – далі у сюжеті.

На Донеччині волонтери добиваються розформування стихійного зоопарку

Залиште свій коментар

Вибір редакції