Мінфін відзвітував за витрати на боротьбу з грипом

За рахунок коштів резервного фонду на зазначені заходи виділено 500 млн грн.

Міністерство фінансів України відреагувало на інформацію, яка з'явилася у ЗМІ щодо відсутності коштів на подолання епідемії грипу в деяких регіонах країни, зокрема у Львові. Текст заяви оприлюднений на сайті міністерства.

У Мінфіні зазначають, що постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня "Про фінансування невідкладних заходів, спрямованих на попередження розповсюдження інфекційних захворювань серед населення" за рахунок коштів резервного фонду на зазначені заходи виділено 500 млн грн.

Державне казначейство України відкрило асигнування Міністерству охорони здоров'я України у сумі 100 млн грн 30 жовтня та у сумі 400 млн грн від другого листопада.

Головний розпорядник коштів - Міністерство охорони здоров'я, надало розподіл відкритих асигнувань від другого листопада в сумі 50 млн 800 тис. грн для 9 областей, в яких було запроваджено карантин, для придбання медикаментів, у тому числі Львівської області - у сумі 10 млн 500 тис грн.

Державним казначейством зазначені асигнування спрямовані згідно з цим розподілом другого листопада.

Розпорядниками зазначених коштів було визначено управління охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, зокрема у Львівській області - Головне управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

Крім того 13листопада Міністерство охорони здоров'я надало розподіл відкритих асигнувань у сумі 67 млн 163,7 тис. грн, які були відправлені на території 13 листопада, відповідно до якого частина коштів, передбачених зазначеною постановою , спрямовувалася на оплату понаднормової роботи лікарів та медичного персоналу в сумі 58 млн 606,8 тис. грн і на закупівлю масок в сумі 8 млн 556,9 тис. грн.

Зокрема, йдеться у заяві Мінфіну, Головному управлінню охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації були направлені асигнування в сумі 3 млн 994,1 тис. грн на заробітну плату і нарахування.

За інформацією Головного управління Державного казначейства України у Львівській області станом на 17 годину 20 хвилин 17.11.2009 р. вказані кошти знаходяться на рахунку відкритих асигнувань розпорядника другого рівня Головного управління охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

У Мінфіні відзначають, що подальшого розподілу відкритих асигнувань для закладів охорони здоров'я Львівської області Головним управлінням охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації в органи Державного казначейства не надавалося.

Читайте також:

Епідемія забрала 328 життів

ВООЗ: "Свинячий" грип в Україні не мутував

Тимошенко дозволила студентам не відпрацьовувати карантин

Росія виділить Україні кошти для допомоги постраждалим від грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: