Міністерка охорони здоров'я розповіла, що гальмує медичну реформу в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

МОЗ просить більше грошей на галузь.

В Україні нині триває медична реформа. Наступний її етап стартує від 1 квітня 2020 року.

"Реформу гальмує зневіра та бажання почекати, може все відкотиться назад", - сказала міністерка охорони здоров'я Зоряна Скалецька в ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Вона розповіла, що лікарі та медпрацівники потроху звикають до нових умов роботи, коли поетапно запроваджується медреформа. Бо зрозуміли, що шляху назад немає.

Скалецька: «Реформу гальмує зневіра та бажання почекати, може все відкотиться назад».

Скалецька: «Реформу гальмує зневіра та бажання почекати, може все відкотиться назад». У ток-шоу «Право на владу» міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька розповіла, що лікарі та медпрацівники потроху звикають до нових умов роботи, коли поетапно запроваджується медреформа. Бо зрозуміли, що шляху назад немає.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 13 лютого 2020 р.

"У нас буде дуже серйозна розмова з урядом та парламентом щодо того, що треба збільшувати бюджет", - сказала Скалецька. Будуть вирішувати, як розмазати "тонким шаром" 72 млрд грн, надані на оплату медичних послуг.

Міністерка визнала, що через обмежені ресурси цей рік буде складним для реалізації медреформи. Але якщо витримаємо, наступного року буде набагато краще, стверджує вона.

Скалецька: У нас буде дуже серйозна розмова з урядом та парламентом щодо того, що треба збільшувати бюджет.

Скалецька: У нас буде дуже серйозна розмова з урядом та парламентом щодо того, що треба збільшувати бюджет. Як розмазати «тонким шаром» 72 млрд грн, надані на оплату медичних послуг? В ефірі програми «Право на владу» міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька визнала: через обмежені ресурси цей рік буде складним для реалізації медреформи. Але якщо витримаємо, наступного року буде набагато краще, стверджує міністерка.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 13 лютого 2020 р.

У пріоритеті в Україні будуть лікування мозкового інсульту, інфаркту, пологи та допомога новонародженим. Додала директорка департаменту комунікацій Національної служби здоров’я Тетяна Бойко. Вона розповіла, на лікування яких хвороб держава витрачатиме найбільше грошей цього року (детально дивіться на відео).

В пріоритеті лікування мозкового інсульту, інфаркту, пологи та допомога новонародженим.

В пріоритеті лікування мозкового інсульту, інфаркту, пологи та допомога новонародженим. Під час ток-шоу «Право на владу» директор департаменту комунікацій Національної служби здоров’я Тетяна Бойко розповіла, на лікування яких хвороб держава витрачатиме найбільше грошей цього року.

Опубліковано ПРАВО НА ВЛАДУ Четвер, 13 лютого 2020 р.

Скалецька також розповіла про умови та терміни повернення українців із охопленого коронавірусом Китаю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції