Міністерське крісло - це "електричний стілець"

Коаліція досі не може визначитися щодо кадрових змін в уряді.

Зміни в уряді обговорюються вже давно, проте голосування з цього приводу відкладається, бо коаліція не може визначитися щодо цього кадрового питання.

"Це питання надзвичайної ваги, тому всі зацікавлені сторони намагаються внести максимально ефективні пропозиції, – зазначає радник прем’єр-міністра, депутат від фракції НУНС Владислав Каськів. – Зараз кожен міністерський стілець, особливо в економічному блоці уряду – це електричний стілець".

Проблема також у тому, що коаліції бракує голосів для результативних голосувань. Навіть відставка міністра фінансів стала можливою лише тому, що за неї проголосувала фракція КПУ. Відтак і щодо урядових ротацій доведеться домовлятися або з позакоаліційною частиною НУНС, або з комуністами. Бо фракція Партії регіонів із принципових для уряду питань не голосуватиме принципово.

"Нам все одно. Ми не є членами коаліції, ми не голосуватимемо за жодну кандидатуру", –повідомив депутат-регіонал Нестор Шуфрич.

В Партії регіонів вважають, що професійні якості нового міністра фінансів не мають принципового значення.

"Це лише заміна менш лояльних до Юлії Тимошенко міністрів на більш лояльних, – переконана депутат від Партії регіонів Ганна Герман. – тут не йдеться про професійний відбір людей, які б могли приймати неординарні рішення у кризовій ситуації".

Зараз переговори щодо кадрових ротацій тривають. Заступник голови фракції БЮТ заявив, що голосування може відбутися вже 19 лютого. Проте в більшості парламентарі налаштовані скептично щодо результативності кадрового голосування цього тижня.

Читайте також:

Коаліція готує кадрові зміни уряду "в пакеті"

Мороз: Пинзеник пішов, щоб не стати "зрадником" лютого

Головним претендентом на крісло глави мінфіну названо Гайдука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: