Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністерство інфраструктури озвучило суму, необхідну на відновлення роботи аеропорту у Білій Церкві

Відновлення білоцерківського аеродрому є одним із пунктів Національної транспортної стратегії.

Для відновлення аеропорту у Білій Церкві, якому планують надати статус міжнародного, необхідно залучити 59 мільйонів євро інвестицій. 

Таких висновків дійшла Команда підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури.

"Модернізація Білоцерківського авіаційного комплексу є пілотним проектом даної програми. Згідно з висновками AASSIST аеропорт, з огляду на наближеність до індустріального парку, може розвиватися як спеціалізований центр з транспортування вантажів, у тому числі транзитних, за умови розвитку мультимодальної логістичної платформи", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що міжнародні консультанти розробили для аеропорту попереднє техніко-економічне обґрунтування. Згідно з ним, для відновлення злітно-посадкової смуги і будівництва терміналу необхідно 59 мільйонів євро.

Реалізація потенціалу білоцерківського аеродрому є одним із завдань країни за Авіаційною стратегією до 2030 року, яка є частиною Національної транспортної стратегії до 2030 року. Згідно з нею, до цього часу в Україні мають працювати 50 аеропортів. 

Раніше повідомлялося, що угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air розглядає аеропорт Бориспіль в якості альтернативи аеропорту "Київ" в майбутньому. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції