Міністерство охорони здоров’я очолив педіатр з Донбасу

Віктор Янукович призначив новим главою МОЗ Олександра Аніщенка і наголосив, що реформування медичної галузі є найважливішим пріоритетом влади.

Президент Віктор Янукович призначив міністром охорони здоров'я Олександра Аніщенка, який раніше працював начальником управління охорони здоров'я Донецької області.

Відповідний указ президента, підписаний у вівторок, 24 травня, оприлюднений на сайті глави держави.

Янукович також особисто зустрівся з Аніщенком і наголосив, що реформування медичної галузі є найважливішим пріоритетом влади.

"Я маю велику надію, що Ви як відповідальна людина візьметеся за цю справу і будете впевнено її вести. Такий шанс я Вам даю. І буду постійно тримати це питання на контролі", - сказав Янукович.

За словами президента, на МОЗ має очолювати фахівець, який компетентно запроваджуватиме реформи у медичній сфері.

"На цій посаді потрібна, по-перше, досвідчена людина. По-друге, людина, яка розуміє, в якому стані зараз знаходиться українська медицина, людина, здатна згуртувати навколо себе команду й ефективно реформувати систему охорони здоров'я", - зауважив Янукович, звертаючись до Аніщенка.

Зі свого боку, новопризначений міністр наголосив, що розуміє всю складність завдань, поставлених перед ним президентом. Він запевнив, що докладе всіх зусиль для негайного покращення ситуації у сфері охорони здоров'я.

Олександр Аніщенко народився в 1950 році в Краматорську, працював лікарем-педіатром і головним лікарем у міській дитячій лікарні № 5 міста Донецька.

З 2003-го по 2005-й і з 2006-го по 2010 рік був начальником управління охорони здоров'я Донецької обласної держадміністрації.

З грудня 2010 року Аніщенко працював першим заступником міністра охорони здоров'я.

Нагадаємо, 17 травня Віктор Янукович звільнив з посади глави Мінздоров'я Іллю Ємця. Ємець очолював Мінздоров'я з 21 грудня 2010 року, на цій посаді він змінив Зіновія Митника.

Читайте також:

Кабміну Азарова передрікають нову хвилю відставок

Янукович вимагає в Азарова звільнити реформаторів, у яких не "горять очі"

Янукович звільнив міністра охорони здоров'я

Медики знайшли відмінності у мозку комуністів та демократів

ВідеоВіктор Янукович призначив новим главою МОЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: