Міністерство освіти не має грошей на конверти для тестування

Міносвіти поскаржилося Мінфіну, що у відомства немає коштів на поштові конверти і марки для відправки сертифікатів учасникам зовнішнього тестування.

У Міністерства освіти і науки України немає коштів на поштові конверти і марки для відправки сертифікатів учасникам зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2011 року.

Міносвіти звернулося до Міністерства фінансів з проханням внести зміни у річний розклад асигнувань держбюджету України на 2010 рік.

"Через відсутність необхідних коштів на придбання поштових конвертів і марок Міністерство освіти і науки просить здійснити перерозподіл витрат та внести зміни у річний розклад асигнувань державного бюджету України на 2010 рік", - йдеться в документі, підписаному заступником міністра освіти Петром Куликовим.

У листі зазначено, що відповідно до нового порядку реєстрації осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році, кожному, хто подасть документи для участі в тестуванні, персонально буде надіслано сертифікат для проходження ЗНО або обгрунтовану відмову.

За даними МОН, планується, що в 2011 році в тестуванні візьмуть участь 312 тисяч 600 осіб.

Нагадаємо, міністр освіти Дмитро Табачник підвищив плату за пробне тестування до 84 гривень. Раніше вартість пробного тестування становила  64 гривні.

Читайте також:

Українським школярам викладатимуть "толерантну історію"

Табачник поверне у вузи вступні іспити

Затверджено нові умови вступу до вузів на 2011 рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: