Міністр екології копав клумби у замшевих туфлях, а Попов захищався білими рукавичками

Дата публікації
Перегляди
2900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міністр екології копав клумби у замшевих туфлях, а Попов захищався білими рукавичками

У Києві з'явилася клумба від чиновників

Троє посадовців на одній клумбі показали майстер-клас у білих рукавичках

Голова київської адміністрації, його заступник і ново-призначений міністр екології у суботу, 5 травня, навчали ТСН, як треба облагороджувати довкілля.

До приїзду посадовців робота кипить. Фарбують урни, розставляють лопати і риють клумбу.

Щоб чиновникам було зручніше працювати, про них подбали заздалегідь. Деревця, які треба було висаджувати, вже чекали у землі поруч з лопатами з білими рукавичками. У двох метрах від клумби навіть встановили умивальники, щоб одразу підійти і вимити натруджені брудні руки.

Голова КМДА Олександр Попов першим взявся за лопату. Чиновник похвалився, що за своє життя насадив дерев уже цілий сад.

Він розповів, що колись у нього була дача, де він обробляв город, але тепер на державній дачі картопельку не висадиш - залишається тільки відпочивати.

Також Попов порадив копати правильно - тобто безпечно. Не дивно, що очільника КМДА під час скопування клумби охороняли сек'юріті. Та насправді Попов мав на увазі захисні рукавички, які, як він сказав, є технікою безпеки.

Міністр екології дав майстер-клас на клумбі у замшевих туфлях

До приїзду міністра екології Едуарда Ставицького безпекою перейнялися ще дужче. Клумбу взяла під охорону міліція і надійне оточення у понад сотню жінок у брендованому одязі.

На питання, чи за кошти міністерства нашили для робітниць голубих курток та зелених жилетів, Ставицький зауважив, що "це зовсім невеликі кошти, які б турбували спільноту нашої держави".

Головний еколог країни копати прибув не у бюджетному жилеті, а в піджаку з блискучою прикрасою і в замшевих туфлях. Облагороджувати вирішив ту саму клумбу, яку три години тому обкопував голова КМДА. Розділити роботу міністр вирішив з 3-річним сином.

Красу принесли у жертву екології

Про безпеку довкілля також подбали. На 50-ти метрах майданчика виставили аж 4 яскраво-жовтих євросмітників.

Місцеві жителі такого ще не бачили та навіть не знають, як ним користуватися.

"Хай Бог простить, навіщо воно?! Воно на смітник не схоже. Я вже бачила ото страшиліще. Головне, поставили тут, де красота...", - нарікають люди.

Та як правильно користуватися смітником голова КМДА відмовився.

А от фотографуватися Попов стає залюбки та обіймає жіночок. На закиди, ніби дружина буде ревнувати, він заявив лише, що вона вже звикла.

Майстер-клас у білих рукавичках

Майстер-клас у білих рукавичках

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2900
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація