Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр економрозвитку Милованов зізнався, що переніс операцію

Лікарі заборонили спілкуватися йому з людьми.

Міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства України Тимофій Милованов зізнався, що переніс операцію і у нього відсутній імунітет.

Через що лікарі заборонили йому спілкуватися з людьми і він відмовився відповідати на питання журналістів після пресконференції 14 січня, пишуть Українські новини.

"Я вихідні провів у лікарні, де мені робили операцію в приватній клініці... У мене зараз нульовий імунітет, тому я прошу вибачення, що не зможу відповісти на питання після цього, мені заборонили спілкуватися з людьми", - цитує Милованова видання.

Яку саме операцію переніс посадовець не зізнався.

Нагадаємо, що в інтерв’ю одному з телеканалів Милованов зізнався, що пробував марихуану. Раніше міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства назвав себе дебілом і заявив, що не приховує цього. Так він відреагував на різкі слова бізнесмена Ігоря Коломойського щодо себе.

Відео Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов розказав про найважливіші поточні реформи

Реформа зайнятості, збільшення кількості днів відпустки за власний рахунок, зобов'язання укладати договір у письмовий формі і доступні кредити для малого та середнього бізнесу. Про ці та інші важливі питання просто зараз поговоримо просто зараз із міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофієм Миловановим.  

Міністр розвитку економіки Тимофій Милованов розказав про найважливіші поточні реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції