Милованов спростував заяву про звільнення топів "Нафтогазу". Каже, що все перекрутили

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Милованова, змін у компанії не буде.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що керівництво НАК "Нафтогаз України" поки змінювати не будуть

Про це урядовець сказав в ефірі ICTV , передає "Радіо Свобода".

Милованов переконує, що заяву про зміну керівництва "неправильно зрозуміли і перекрутили".

"Конкретно щодо "Нафтогазу" немає жодних змін. І не буде. Це або неправильно зрозуміли, або було перекручено. Стосовно "Нафтогазу" ніякого процесу немає – ні щодо наглядових рад, ні щодо керівництва", – сказав він.

Нагадаємо, 2 грудня міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель повідомив, що Міністерство енергетики вирішило змінити керівництво і наглядові ради стратегічних енергокомпаній. Відповідаючи на запитання журналістів, Оржель підтвердив, що може йтися і про зміну керівників "Нафтогазу" і "Укренерго".

Відео У Міненерго анонсували звільнення керівників "Нафтогазу" та "Укренерго"

Про зміну керівництва та членів наглядової ради стратегічних енергетичних підприємств  повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель. За словами міністра, вже ухвалили відповідне політичне рішення і розпочинається конкурс на вакантні посади. Міністр додав, що чинні керівники за бажанням також можуть узяти в ньому участь.  

У Міненерго анонсували звільнення керівників "Нафтогазу" та "Укренерго"

Залиште свій коментар

Вибір редакції