Міністр фінансів заявив, що сокира в руках Януковича вселила в нього енергію

Міністр економіки Федір Ярошенко заявив, що піднята над ним сокира Януковича вселяє в нього енергію, і додав, що з радістю виконуватиме усі доручення президента.

Міністр фінансів Федір Ярошенко заявляє, що критика на його адресу президента Віктора Януковича дала йому додатковий імпульс для роботи.

"Це вселяє в мене добру енергію, позитивну, для виконання рішень президента... Це підвищує роль Міністерства фінансів і мене як міністра. Тому я з честю виконуватиму всі доручення президента нашої країни", - сказав Ярошенко.

При цьому він наголосив, що заява президента свідчить про те, що він відповідає на всі виклики суспільства.

Ярошенко також сказав, що Міністерство фінансів завжди перебуває під пильною увагою як керівництва країни, так і суспільства.

"Якщо брати якесь міністерство, то Міністерство фінансів є найбільш турбулентним... Зрозуміло, що міністр фінансів весь час і щодня ходить під сокирою", - сказав Ярошенко.

При цьому він висловив думку, що заява Януковича була адресована не лише міністру фінансів, а й усім урядовцям, які не виконують доручення глави держави.

"Це сигнал. Я думаю, що він сказав не тільки мені, а й іншим, оскільки всі мають враховувати вимоги президента. І ті доручення, які дає президент, ми їх маємо виконувати своєчасно, без жодної метушні", - сказав Ярошенко.

Як відомо, 17 травня Янукович на розширеному засіданні Регіонального комітету економічних реформ у Миколаєві заявив, що "вже підняв сокиру над міністром фінансів".

"Щодо корвета, то ми домовилися. Я не хочу багато говорити на цю тему. Тут присутні і представники Мінекономіки і Мінфіну. Федоре Олексійовичу (Ярошенко), враховуючи, що я сокиру вже підняв над Вами, думайте весь час, щоб я її не опустив. Я серйозно Вам говорю", - сказав Янукович.

Як відомо, президент Віктор Янукович вимагає від прем’єра Миколи Азарова усувати від реформаторської роботи тих людей, які не хочуть чи не можуть ефективно її виконувати.

17 травня президент звільнив з посади глави Мінздоров’я Іллю Ємця.

Читайте також:

Почався відбір до "Нової еліти" Януковича

Янукович запланував витягти Україну з "історичної ями"

Янукович пригрозив чиновникам "кадровою трагедією" за приховування публічної інформації

Депутати вирішили зробити жорсткішим антикорупційний закон Януковича

ВідеоМіністр фінансів заявив, що сокира в руках Януковича вселила в нього енергію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: