Міністр фінансів розповів, чи скасують ЗНО-2021 та коли повернуть гроші за пробне ЗНО-2020

Міністр фінансів розповів, чи скасують ЗНО-2021 та коли повернуть гроші за пробне ЗНО-2020

УНІАН

За пробне оцінювання заплатили 362 тисячі майбутніх абітурієнтів.

В Україні із наступного року зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) не скасують. В бюджеті будуть закладені кошти на проведення оцінювання.

Про це повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, йдеться в сюжеті ТСН.Тижня.

"Зараз іде процес підготовки бюджету на 2021 рік, і кошти на ЗНО будуть закладені, звичайно. Тобто відміна ЗНО, мова про це навіть не йде", - сказав він.

Також гроші за пробне ЗНО, яке було заплановане на 15 і 17 червня, але скасовано через спалах коронавірусу, обов'язково повернуть. Усі 53 мільйони гривень, які заплатили за пробне оцінювання 362 тисячі майбутніх абітурієнтів, додав міністр.

"Всі ті, хто заплатили кошти за пробне ЗНО, їх отримають. Президент поставив нам чітке завдання, до кінця дня, понеділка, розробити механізм повернення. Він буде розроблений з допомогою державних банків", - запевнив Марченко.

За його словами, кошти на ці цілі будуть використовувати з фонду боротьби з коронавірусом.

"Які якраз використовуються для таких цілей, тому що це не передбачений випадок. І я думаю, що без проблем ми зможемо повернути всім кошти до кінця тижня", - резюмував Сергій Марченко.

Гроші за пробне ЗНО обов'язково повернуть - Марченко

Гроші за пробне ЗНО обов'язково повернуть - Марченко

Нагадаємо, що скасування пробного ЗНО через спалах коронавірусу викликало проблеми для всіх, хто задіяний у ньому. Таку думку висловив освітній омбудсмен Сергій Горбачов.